| Andrei199114 a întrebat:

Salut am si eu o problema si anume : Am scos placa video am curatat-o de praf, etc am pus-o la loc si acum imi merg toate jocurile greu posibil sa nu pus bine procesorul? Si miroase a "incins" sursa, o solutie?

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Procesorul se fixeaza intr-o anumita pozitie, Daca ne uitam cu atentie vom observa un semn pe coltul procesorului care trebuie aliniat cu semnul de pe placa, trebuie neaparat sa inlocuim si pasta termoconductoare.

| ionutss a răspuns:

Pai daca ai scos placa video ce treaba are procesorul? Ai scos si procesorul? Ia ti un program pentru a vedea temperatura la procesor...vezi cum stai sa nu ai surprize.