| cmarius93 a întrebat:

am si eu problema legata de wireless! am cumparat de curand un router serioux si, cu mare dureri decap am reusit sa il instalez. Am reusit sa fac wi-fi in casa dar am o problema! Cu telefonul mobil si televizorul ma pot conecta la retea dar cu laptopul nu! problema este ca nici vecinu care are tot laptop are aceeasi problema cu wifi-ul meu. Nu stiu ce sa mai fac! ma gandesc ca imi puteti oferi cateva solutii. Eroare suna in felul urmator : windows was unable to connect to... - numele retelei mele. multumesc anticipat

1 răspuns:
| rapid211 a răspuns:

Da are o problema de sistem nu l-ai instalat bine du-te la cineva care stie sa ti-l instaleze aceeasi problema am avut-o si eu!