| Farway a întrebat:

Salut am si eu Sony Vegas Pro11 si după ce termin videoclipul il salvez dar nu se salveaza si melodia. Când pornesc video sau îl încarc pe YouTube nu se aude nimic. Cine îmi poate spune cum pot salva Videoclipul cu tot cu muzică?
Dau fundă, scuze dar nu am știut la ce categorie sa postez happy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai din ce profil de randare alegi tu acolo ai codecul audio activat?

| Farway explică (pentru sltlp):

Nu știu dacă e activat eu acuma vreau să învăț să fac videoclipuri. Uite Skype-ul meu barbu.myrel sau FaceBook Barbu Mirel și trimite-mi mesaj ca să vorbim mai multe ca nu știu unde să dau promit că dau fundă happy

| sltlp a răspuns (pentru Farway):

Ai adresa mea de facebook in profil... trebuia sa dai mesaj acolo.