| sasukeionut1995 a întrebat:

Salut am si eu un Allview A4ALL SI am 2 probleme.
1.nu gasesc driverul pentru el, si cu programele de genu DriverTools, nu am nevoie deoarece vreau sa descarc driverul sa il bag pe pc, pentru ca vreau sa fac thetering de internet mobil - pc deoarece pc nu detine un adaptor de wifi, si am nevoie de driverul pentru telefon pentru al instala pe pc, vreau sa va mai spun ca am si un laptop si pot descarca driverul si sa il mut pe pc printr-un stick.
As vrea linkul de download pentru driver-ul de la Allview A4all, si detalii despre thetering de internet mobil - pc.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| sasukeionut1995 explică (pentru MozZatY):

Esti cu capu, tocmai am si zis ca nu vreau programe dai tu pe download la Allview acolo si vezi daca iti downladeaza vreo-n driver, iti descarca un program

| MozZatY a răspuns (pentru sasukeionut1995):

Du-te mah mai jos cu mouse-ul, ai mai multe optiuni de download, sunt si drivere, Ghita.

| sasukeionut1995 explică:

App dau funda!