| deathslick a întrebat:

am si eu un lg c100 si nu stiu daca are wi-fi. cei de la cosmote mi-au spus ca are.am intrat pe net dar mi-a luat din credit.cum fac sa intru pe net fara sa-mi ia din credit... ajutoooor

Fundaaa

4 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Trebuie sa ai in jur conexiuni wi fi neprotejate sau care sunt protejate sa le sti parola intri in meniu conexiuni wifi si dai cauta ai gasit sti parola sau e neprotejata conexiunea stai moca pe internet

Ps poti sa stai si acasa moca pe internet de la modem daca ai modem cu wi fi

| valentingb a răspuns:

Da are. trebuie sa mergi in optiuni(setari sau accesorii sau vezi tu) - conectare. trebuie sa ai bluetooth si wi-fi.activezi wifi si cauti retele. daca nu gasesti nu sunt. mergi in centrul orasului

| deathslick explică (pentru valentingb):

Are doar bluetooth si conexiune USB...wi-fi nu gasesc...crying

| valentingb a răspuns (pentru deathslick):

Mergi la cosmoste si spune-le sa-ti arate ei.
sa nu te rusinezi, nu ai de ce.plus ca asta e meseria lor, sa iti explice.
eu nu am mai avut LG de 2 ani, nu mai stiu meniul lor.
din ce video-uri am vazut pe net(merit un pupic pentru straduinta), doar la setari se poate sa ai wireless-ul.
pa
stai un pic, deathslick e nume de baiat? nu ma mai pupa