| Ropidox a întrebat:

Salut am si eu un nokia c3 care este codat in reteaua orange.Si imi trebuie un cod pentru a il putea utiliza si in alte retele de telefonie mobila! Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Acel cod ce zici tu se numeste decodare prin IMEI, cum c3 are un software instalat nu merge resoftarea prin imai trebuie dus la un service unde il vei resofta dar vei pierde garantia.

1 răspuns:
| DEX a răspuns:

Salut, codul acela costa cam 140 roni, de ce crezi ca l-ar da cineva pe site?