| Cata97CJN a întrebat:

Am si eu un samsung wave 575 si imi apare in meniu un "folder" Jocuri. si in el sunt toate jocurile si aplicatiile, eu vreau sa imi apara in meniu toate aplicatiile si jocurile fara sa mai intru in folderul jocuri. sper sa nu va-fi incurcat cu intrebarea dar am vazut la multi pe internet dar cum nu stiu engleza... sad daca cineva stie va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| IUTBA a răspuns:

N-ai cum

| trolly a răspuns:

Pe cei pe care i-ai vazut pe internet au android deci teoretic nu poti decat daca gasesti un program special

| Technika a răspuns:

Poti doar daca downloadezi jocuri de pe Samsung apps din meniu

| Cata97CJN explică:

Si ei au bada...mai usor. cum scot toate jocurile in meniu happy?

| Cata97CJN explică:

UP Nimeni? Dau fundita happy