| vrazvan006 a întrebat:

Am si eu un telefon Lg l9 2 si am niste probleme la el. Mereu cand primesc mesaj de pe facebook mi se inchide aplicatia sau cand ascult muzica de pe zonga mi se inchide cand stau pe un browser de internet.va rog sa imi spuneti ce as putea sa fac pentru a se misca normal ( ca un s3/s4) funda!

1 răspuns:
| Adi_Makanake_1993 a răspuns:

Reseteaza-l! Ti apăsat butonul power si volum down sau up depinde si ii dai reset. Va fi OK. App: are VIRUSI!