| lapadatgeorge a întrebat:

Am un Allview P5 Alldro si nu imi mai porneste. Abia am reusit sa il pornesc ieri si mi-a aratat ca se incarca 35% dar apoi s-a inchis dintr-odata. Nu am card pe el, dar am descarcat o aplicatie de pe net (nu din Magazin Play). Oare ce sa aiba?

1 răspuns:
| SlashBV a răspuns:

Salut si eu am aceeasi marca de tableta ca a ta si la fel îmi face, mi s-a ars acumulatorul si acum încarc cu unu de telefoane. Sfatul meu este sa te chinui sa o pornesti, iar când intrii sa opresti toate aplicatiile ce consuma mult din baterie, sau dai pe modul economic, in caz ca persista problema du-te in service.