| kMel3oN a întrebat:

Am un Apple iPhone 4S pe care nu mai pot pune documente (muzica sau diferite aplicatii, poze). Cand am pus aplicatiile, cam acum o saptamana mergea, acum am bagat windows, si cand pun aplicatiile si il sincronizez cu iTunes nu merge..adica aplicatiile nu se stocheaza in telefon..Am aplicatii cumparate, cand am conectat iPhone-ul la PC mi s-a cerut sa il/ii "autorizez" aplicatiile..Decid au Sync si nimic..Care e problema?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Problema este ca nu [poti pune windows pe un iphone aia este problema.Nu stiu cum ai reusit tu aceasta performanta dar o fi cine stie. Apple foloseste sistemul sau de operare si nicidecum windows.ba mai mult cei doi adica Apple si windows sint rivali se urasc de moarte si nu fac deviceuri care sa fie compatibile.Ori poate nu stiu eu.Dar nu am auzit niciodata ca pe un iphone poti instala un windows.

| vrelian a răspuns:

Se poate pune windows pe iphone? eu nu am auzit pina acum chestia asta.stiam ca Apple are alt sistem de operare nicidecum windows.dar mai stii poate merge mai stii.si ce windows ai instalat si cum l-ai instalat zi-mi si mie asa ca idee.

| servicestorepc a răspuns:

Esti sigur ca ai bagat contul de icloud cum trebuie? le aveai sincronizate pe icloud inainte?

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| kMel3oN explică (pentru servicestorepc):

Dar eu nu mi-am pierdut aplicatiile, doar acum, dupa ce am bagat windows pe PC, cand sincronizez cu iTunes aplicatiile/pozele noi nu se stocheaza in iPhone orice as face...

| kMel3oN explică (pentru servicestorepc):

Dar eu nu am pierdut nimic din telefon, doar nu pot pune aplicatii/poze/muzica in iPhone. Cand dau Sync cu iTunes ele nu se stocheaza in memoria telefonului.

| kMel3oN explică:

@vrelian Apple foloseste iOS la iPhone, eu am zis ca mi-am bagat windows-ul in PC.