| horizon299 a întrebat:

Am un fisier de trimis unui prieten, problema e ca prin e-mail nu merge deoarece fisierul are ~5 gb. Eu momentan caut un site pe care sa pot uploada fisierul ca pe urma sa il poata downloada el. Daca stiti vreun site care ma poate ajuta(sa fie gratuit) ziceti-mi.Dau funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Transfer.ro perminte mai nou transfer de 4.7 G, daca il arhivezi ceva poate reusesti

| parvuconst a răspuns:

Este o dimensiune prea mare, cel mai bine ar fi sa faci mai multe arhive (aprox 10)