| QweRty777 a întrebat:

Salut, am un fisier public.php si vreau sa il modific in html, ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lucrurile nu sunt atat de simple pe cat crezi. Conteaza ce e in acel fisier php. Daca e cod php nu il modifici in html asa cum vrei tu, pentru ca, cel mai probabil acolo e functionalitate care nu poate fi transpusa in html

| sierra1 a răspuns:

Ce conține public.php și ce trebuie modificat? Extensia php implică și altceva decât cod HTML, știi asta, nu?

| QweRty777 explică (pentru sierra1):

Pai contine lucrurile care pot fi modificate la site, nu eu ma ocup de asta, dar persoana care se ocupa nu stie cum sa o modifice, sper ca intelegi ce zic.

| sierra1 a răspuns (pentru QweRty777):

Printr-un intermediar nu se rezolva o astfel de problema

| Bogdan70001 a răspuns:

Modifica-i extensia.Gen ii dai rename si o sa vezi o extensie.php la final, e stergi.php si il schimbi in.html. Daca nu iti apare nicio extensie imi dai reply si iti explic ce sa faci

| suntserios a răspuns (pentru Bogdan70001):

Si daca inauntru e cod php ce rost are schimbarea extensiei? Niciuna iti zic eu