| Randy Orton a întrebat:

Am un Iphone 4 Replica cu WI-FI si ma chinui sa gasesc aplicatii si jocuri pentru el! Va rog sa-mi dati un link cu aplicatii si jocuri (jocuri cu masini-cu controler gravitational...) pentru Iphoneul meu 4! Atentie! Este Replica Iphone (chinezeasca). In rest, Iphoneul este FOARTE BUN! Dau fundita!
P. S. Am descarcat un joc pentru IPhone 4 dar nu mergea.

Răspuns Câştigător
| Aero_7920 a răspuns:

Cauta pe net app iphone ar trebui sa mearga cred si pe replici
PS : replica se strica mai repede originalul tine mult si in nici un caz chinezesc.

1 răspuns:
| nevermindpeople a răspuns:

Nu-ti trebuie un link. Tot ce trebuie sa faci este sa intri [direct de pe iPhone] in App Store. Sa cauti acolo ce jocuri vrei si sa le instalezi. happy Dar trebuie sa ai net. Succes!