| moaradevant a întrebat:

Salut, am un ipod touch si cand vreau sa-l conectez la laptop prin usb nu il citeste nici nu il incarca ce pot sa fac?
(P.S. cablul merge, incarca la priza)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai driver usb? Descarca slim driver da-i un scan si acolo iti va spune ce drivere trebuie updatate.Dai clcik pe download si se descarca. Daca are cineva alta solutie, e ok.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci mergi cu ipod-ul la alt calculator si vezi daca merge. Daca merge, trebuie sa reinstalezi tu windows-ul, e posibil sa fi sters vreo fila.Sau bagi un dvd cu win si dai repair.