| ucvfcsb a întrebat:

Am un laptop cam de o saptamana(Samsung np300e5x-s02ro) si am observat ca din cand in cand se aude un clicait,adica tac mai tare si pac mai incet(scuze de exprimare),nu este foarte sesizabil,daca este liniste in camera se aude, este normal sa se auda acel sunet? Urgent imi fac griji sa nu fie ceva grav!(e cadou de ziua mea si nu as vrea sa am probleme cu el)

3 răspunsuri:
| hass a răspuns:

S-ar putea sa fie de la placutele de ram sau este s-ar putea sa fie o descarcare electro-magnetica care nu este cine stie ce.du-te la un specialist care ii va testa toate componentele.SUCCES@@1!

| ucvfcsb explică (pentru hass):

Ce ar putea avea rami?

| hass a răspuns:

Nu sunt fixati bine