| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un laptop care are 90 de grade cu tot cu cooler pad, ce as putea face pentru a raci mai bine?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ai aflat asta?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Curata ventilatorul si schimba pasta termica.

| PainTech a răspuns:

Desfa și curată praful, schimba pasta dacă se poate.

| marinaru777 a răspuns:

Daca e cumparat de nou nu umbla la pasta termica doar curata coolerul de praf, totusi cred ca e un sh si aici e mana unui meseriasi care a umblat la pasta termica, trebuie curatat periodic cel putin odata pe an

| ƘЭлT a răspuns:

Incearca sa-l desfaci si sa-l cureti eventual sa schimbi si pasta termoconductoare daca e vechi laptop-ul.

| LuizaRSD a răspuns:

Paracetamol