| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un laptop cu Windows 11, dar sunetul cand este dat la maxim suna de parca ar fi dat la minim si nu stiu cum sa il dau mai tare, de la Youtube este la maxim si de la Windows tot asa, un sfat cum sa il reglez sa sune mai tare, dau FUNDA!?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Laptopturile nu au sunet in general de aceea este sisitem audio 2.1, 4.1 etc

| oglindasultanului a răspuns:

Ce scrieti amandoi, umbli la audio driver din windows, sau o fi din cauza ca il asezi pe boxa.

| flixbuster a răspuns:

Incearca cu driver-ul audio de la suport pe site-ul producatorului laptop-ului. Uneori face minuni fata de driver-ul adus de Windows pe Updates.