| Reggae a întrebat:

Imi poate spune cineva cum reglez bass-ul la Logitech LS11? Le-am primit de paste si am laptop si nu stiu cum sa-l reglez! Am uitat sa mentionez ca am Windows 7 Ultimate.Plzz! Dau fundita!

1 răspuns:
| grasu98 a răspuns:

Te duci la start>control panel>sounds>sounds and audio devices>advenced... si probabil nu ai afisate toate optiunile asa ca dai sus la options>properties si apare o lista... bifezi tot din lista aia dai ok apoi apare undeva subwoofer si acolo reglezi cum doresti tu ( asta in cazul in care ai un sistem audio )