| StereaCosmin a întrebat:

Am un laptop HP 15-g000sq. Cateva zile nu l-am pornit, a stat inchis tot timpul. Astazi cand am vrut sa-l pornesc s-au aprins ledurile, dar ecranul a ramas negru. Am incercat sa il opresc tinand apasat cateva secunde pe butonul de OFF. L-am oprit si cand l-am repornit, aceeasi poveste. A pornit doar dupa ce l-am deconectat de la curent de tot (i-am scos bateria) si l-am repornit.
Mentionez ca asta mi se intampla doar daca il tin inchis cateva zile, fara sa-l pornesc. Daca il pornesc in fiecare zi, nu am probleme.(Asta am observat in ultimele 2 saptamani)
Are cineva idee din ce cauza se intampla asta? A mai avut cineva astfel de probleme?
P.S: Laptopul e in garantie, are doar 3 luni.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

HP=hibride Pușacte.Nu vă înțeleg de ce va dați banii pe gunoaie.
Remediu
Dac tot te-ai legat la cap daca nu te-o durut du-l la garanție.Succes