| drey99 a întrebat:

Salut am un laptop si as vrea sa stiu cam ce viteza de net maxima ar putea avea?
Specificatii laptop:
Intel Pentium 2.2 ghz b960
4 GB Memorie Ram
Placa video Intel Hd Graphics.
Vreau sa-mi iau de 1000mbs dar cred ca nu suporta atat...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are treaba cu specificatiile PC-ului viteza de net, tine de la ei prin ce ai tu tras la PC.

| Doctorfishadi a răspuns:

Suporta un 500mps cu un windows bun, poate si mai mult, dar 1000 cam multicel! De ce asa mult?

| Doctorfishadi a răspuns:

El ar suporta 1000mps dar nu cred ca ai putea sa accesezi internetul la adevarata valoare, daca ai un procesor mic-mediu.

| shannygelu a răspuns:

Sa poti descarca ceva iti trebuie un hard care poate sa scrie la viteza mare

| trisoru a răspuns:

Pai intra pe http://www.speedtest.net/, nu e mereu aceeasi viteza dar e cel mai bun tester!