| VladVega a întrebat:

SAlut! Am un laptop Toshiba Satelite si nu gasesc driver video
AMD Radeon HD 7310 Graphic. Spuneti-mi si mie de unde sa-l descarc?
Mentionez ca am intrat pe Toshiba drivers si pe amd... dar nu am gasit (poate nu am cautat eu bine).
Va rog daca gasiti driver-ul sa-l descarcati voi si sa-l urcati pe un site de download (pentru ca eu nu pot descarca de pe orice site).
Dau funda + apreciere celui care ma ajuta.
Va rog inca odata. Toate cele bune!

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Uite aici driverul : http://www.toshiba.com.ro/......etails.jsp

| VladVega explică (pentru robytoby):

Iti dau funda ca ti-ai dat silinta. Am acel driver dar nu imi apare placa video.
De exemplu la jocul Euro truck Simulator 2, merge in reluare usoara cand e noapte si am farurile aprinse (deci nu e asta driverul)

6 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Poti sa iei driverul de pe site-ul producatorului, Toshiba.

| robytoby a răspuns:

Ce sistem de operare ai?

| VladVega explică (pentru robytoby):

Windows 7 64 bit. Iar laptopul e Toshiba Satelite, C870D-116, PSCBEE

| robytoby a răspuns:

Nu pentru funda te-am ajutat.