| 10Alin a întrebat:

Salut, am un macbook pro 2010 si mi s-a stins brusc, initial am crezut ca nu mai are baterie dar cand l-am conectat la incarcator, luminita era verde (full baterie) si cand apas pe butonul de power nu se aprinde.
Lumina de la incarcator este verde dar este scazuta, adica nu este asa aprinsa ca atunci cand am cumparat incarcatorul? Se poate ca incarcatorul sa fie defect?

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Si-a dat obstescul sfarsit dupa 10 ani!
condoleante

| 10Alin explică (pentru JicaContra):

????

| JicaContra a răspuns (pentru 10Alin):

S-a stricat laptop-ul vechi de 10 ani!
ai zis "macbook pro 2010" suntem in 2020

| Digikey a răspuns:

Luminita verde se aprinde si cand nu face bine contact mufa.Incearca sa o intorci invers.

| 10Alin explică (pentru Digikey):

Am incercat, nici un semn

| Digikey a răspuns (pentru 10Alin):

Are led si pe partea cealalta, deschide mai bine ochii.Ce culoare se aprinde?