| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Am un model de router Tp-link WR940N, intrebarea mea este "Cum ma conectez la el?"
De ex sa vad cine se conecteaza pe el, sa dau update la firewall etc.
Metoda cu ip-ul in bara de start nu merge deci? straight face astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Te poti conecta la el in browser prin introducerea ip-ului in search bar : 192.168.0.1. De acolo poti face orice, sa-l parolezi, sa setezi uterea de transmisie, la DHCP poti vedea si cine este conectat pe acel router in timp real, etc.

1 răspuns:
| Neverrrrrr a răspuns:

Pai la el primesti un CD care trebuie instalat, nu poti vedea cine se conecteaza la wireless-ul tau oricum poti pune parola.
Dar probabil sti, ai pc sau laptop?