| TheBlackEmo a întrebat:

Salut am un modem 3g de la cosmote model X221L-2WCSGR1 si l-am luat de la un prieten,iar modemul are o cartela cosmote,problema e ca îmi cere PUK,COD PIN,si el nu le mai stie, exista vreo varianta de deblocare? Urgent va rog! Funda

1 răspuns:
| m00n a răspuns:

Suna la Cosmote, la 1234 si spune-i ca nu mai stii nimic despre codurile de la cartela si poate reusesc ei in vreun fel sa rezolve.Si eu imi uitasem codul la Hotspot si m-au ajutat, intr-un final, dupa vreo 4 incercarilaughing