| alexix21 a întrebat:

Am un Nokia 5800 XpressMusic cu versiunea software 21.0.025 si am vrut sa ii fac update la soft dar imi spune "Nici o actualizare disponibila". Am vazut pe internet ca sunt soft-uri mai noi si vreau sa il schimb.
Ce pot face?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe siteul Nokia, downloadeaza Nokia Pc Suite, instaleaz-o in computer si leaga telefonul. Fa un backup la date si apou porneste update. Daca nu merge inseamna ca telefonul are o problema. Du-l la un atelier.

| alexix21 explică (pentru Salontanul):

Tot la fel se intampla.
Aceeasi versiune de soft o gaseste si Nokia pc suite, si imi spune ca am ce-a mai nou vresiune.

| Salontanul a răspuns (pentru alexix21):

Habar n-am! E ceva bai ca si eu vad pe net ca exista o versiune mai noua.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un atelier.

| mcdeliric1 a răspuns:

Incerca sa ii faci update de pe pc prin cablu de date.