| sweety_1169 a întrebat:

Salut, am un nokia n79 si nu stiu cum i-a sarit butonul din dreapta sus care nu este prins de tastatura(si nici nu il gasesc ca sa l lipesc sau eu mai stiu), de unde as putea sa iau altul? degeaba iau tastatura daca el nu face parte din ea uitati aici de care zic : http://www.symbian-guru.com/wp-content/uploads/2008/08/n okia_n79_gets.jpg

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Care ma capacul ala? Incearca pe la dinasti acare vand telefoane second hand poate au vreun n79 stricat si sunt dispusi sa iti dea capacul ala sau sa ti-l vanda. Alta solutie nu cred ca mai este deoarece banuiesc, ca daca iti iei o carcasa noua nu iti va da si capacul ala.

| sweety_1169 explică:

Nu capacul, buton din dreapta sus(deasupra lui 'c')