| ProSys a întrebat:

Acum o ora mi s-a desprins piesa detasabila (piesa aurie si butonul din mijloc) de la o tastatura de telefon Nokia 1680.Cu ce as putea sa o lipesc, fara sa afectez circuitele? M-am gandit la Super Glue sau Picatura, dar nu stiu daca este o solutie prea buna.Am nevoie de un raspuns urgent.Va multumesc anticipat. happy

4 răspunsuri:
| thisisMirel a răspuns:

Nu stiu daca se poate lipi! in orice caz, iti recomand sa ii schimbi carcasa! Poti achizitiona o carcasa noua de la magazinele GSM! Sper ca te-am ajutat!

| ProSys explică (pentru thisisMirel):

As fi vrut sa o repar astfel incat sa fie cat mai putin vizibil, pentru ca telefonul nu era al meu. In orice caz, mersi de raspuns.

| thisisMirel a răspuns (pentru ProSys):

In acest caz, solutia se afla tot la un magazin GSM!laughingDu-te la magazinul GSM si adreseaza-i omului de acolo aceasta intrebare! Si vezi ce iti recomanda el! Sper ca te-am ajutat de data astalaughing!

| ProSys explică (pentru thisisMirel):

Asta era si parerea mea happy.