| dRsClaud a întrebat:

Am un psp 2004 modat, soft 5.5 si nu stiu cum sa pun jocuri de pe net pe el.am descarcat fifa 11 si nu stiu ce sa fac cu chestiile astea ce sunt in imaginea asta : http://img143.imageshack.us/img143/4748/33759170.png

1 răspuns:
| gabi45 a răspuns:

Apasa pe o arhiva si dezarhiveazo dupa ce se termina de dezarhivat vei primi un fisier iso sau cso dupa ce ai primit acel fisier te duci in memory sticul pspului si il pui in folderul ISO daca nu ai unul creeaza dar fii atent ca folderul iso sa nu fie in folderul psp cum itri pe pe usb folderul iso trebuie pu fix in prima fereastra