| brabbit24 a întrebat:

Salut, am un router d-link600 si ieri am luat un nokia e51. la munca am stat pe wirelles si prin oras, dar acasa nu merge. imi vede reteaua dar nu se conecteaza. ce sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai acasa reteaua ta este parolata(protejata) fa-i configurarea pe telefon si baga-i parola de la routerul tau de acasa si merge! Daca sti ca nu ai pus parola la router vezi ca pe aparat pe spatele lui este un cod.(aia este parola lui) Bafta!