| Winners10 a întrebat:

Salutare. Telefonul nu mi se mai conecteaza la router-ul de acasa. Cand activez Wi-fi pe telefon nu imi detecteaza router-ul si nici daca introduc reteaua manual nu merge. Ce sa fie? Ce pot face?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Doar pe telefon ti se intampla sau si pe altele? Daca doar pe telefon, e de la telefon, incearca o resetare a setarilor sau completa. Daca nu, poate fi de la router, schimba tipul retelei, securitatea etc.

| darrio2007 a răspuns:

Scoate routerul din priza 20-30 de secunde baga-l iar, asteapta putin si reancearca.