| Bisioaica a întrebat:

Am un router Telekom Speedport w724v typ A. Este din Germania. Mege sa il folosesc in Romania? Cand il instalez im da eorare la conectare la interent. Va rog sa ma ajutati! Fundawinking

1 răspuns:
| Iris1997 a răspuns:

Nu prea ma descurc in router-e, incearca sa te conectezi la router printr-un cablu de retea (LAN), daca eroarea ti-o da cand vrei sa te conectezi prin wireles, da click pe iconita de wi-fi ce apare in dreapta jos, >open network and sharing center>change adapter setings>si da-i disable la cel de wi-fi, dupa care dai enable, cate-o data imi da "limited acces" sau imi apare acel scut galben, iar dupa ce fac pasii astia revine la normal.