| danutrobos2 a întrebat:

Salut am un router TP-Link si normal am trebui sa mearga cu 300mpbs dar pe tableta imi merge cu 150 si pe laptop cu 54 dar marea problema e ca pe laptop merge vreo 10 min apoui nu mai merge insa sa joc cs sau lol merge.Adica nu se mai conecteaza yahoo, google, skype zice ca nu e net o si nu am virusi plss ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Pe laptop/tableta iti merge prin wireless doar cu 54mbs respectiv 150mbs (daca pui prin link iti va merge cu 300) pentru mai multe informatii http://www.sevenforums.com/......4mbps.html

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca atata stie placa laptopului! Degeaba stie routerul 300 daca placa laptopului e proasta!