| AAAdelin a întrebat:

Am un router TP-Link TL-WR704N ce s-a cam prostit. I-am dat factory reset, am facut iunstalarea completa, se conecteaza la internet pe o durata maxima de o ora dupa care se deconecteaza si nu vrea sa se mai conecteze cu nici un fel, poate doar un re-reset si ma dispera. ISP-ul Este RDS. Am sunat la ei insa mi-ai dovedit ca nu este de acolo, internetul daca il bag in PC merge. Am schimbat adresa MAC a routerului sa fie ca cea a PC-ului, sa nu se "certe", dar nimic! ce sa fac?!?!?

1 răspuns:
| Constantin_Catalin_1992 a răspuns:

Poi in primul rand RDS nu accepta Routere proprii. PT cei care se pricep dale si tu mai multe detalii despre Antivirus Firewall Mallware.