| Nobody_4174 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Galaxy Fit si as dori sa stiu cum sa pun o poza la contacte.Adica,mai explicit, cand sunt apelat, sa imi apara poza celui care ma suna.

Răspuns Câştigător
| Kartier23 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa salvezi contactele pe telefon pentru a putea adauga melodii sau poze fiecaruia in parte. daca ai un contact pe cartela sim nu poti sa pui poza

| Nobody_4174 explică (pentru Kartier23):

Da, ai dreptate, la contactele din sim nu le pot pune poza, insa am incercat ceva.Am sters contactul din sim, m-am dus la galeria foto, am selectat o poza si am folosit-o drept poza pentru un contact nou.Atunci am creat un nou contact de la zero(nume, nr. de telefon)+poza de contact.Acum merge, dar totusi mi se pare ciudat ca la un contact din sim, nu-i poti pune poza...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Contacte, da editare contact, la cel care vrei si adauga o poza de a lui. Daca nu ai fa-i poza si adauga la contactul lui.