| marian200 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s2 si il am de 2 ani in acest timp a mers perfect pana acum o saptamana când după ce i-am dat resetare la datele din fabrica a inceput sa se restarteze asta doar când il porneam cu încărcătorul băgat dar daca nu era la încărcat nu pornea deloc mergea pana la sigla cu Samsung si se stingea dar am schimbat bateria si a mers dar după o saptamana iar a inceput sa facă asa... credeti ca este din cauza androidilio care este fake?
Multumesc anticipat, funda + vot

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cum adica "androidilio care este fake"?

Ai cumva firmware custom? Gen cynogenmod sau alt firmware custom?

Cel mai bine flashuieste cu odin firmware-ul original si vezi daca iti mai face asa.

Firmware-ul il iei de aici
http://www.sammobile.com/firmwares/

| marian200 explică:

Vreau sa spun android fake adică este pus de mine de pe net si nu am nici un antivirus

| Rgb_Vladone_2000 a răspuns:

Este o sansa de 90 % sa fie placa de baza.

| Adianonimu a răspuns:

Mai mult ca sigur, iti dau un sfat, incearca pe viitor sa iti iei alt tip de telefon, Samsung se strica repede, iti recomand un all view sunt foarte bune!