| nelutu1 a întrebat:

Salut am un samsung s5620 si mi s-au rupt pini de a cartela sim si nu mai citeste simul. Se pot lipi pinii la un service gsm si cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| danyskete a răspuns:

Mai bine te duci la operatorul tau de telefonie mobila si iti da o cartela noua gratis cu acelasi numar de telefon.

| danyskete a răspuns:

Atunci du-te la service si vezi ce poti face. Despre cost nu stiu nimic.

| nelutu1 explică:

Pai nu pinii de la cartela, s-au rupt pinii din telefon de pe placa de baza