| UsersBoss a întrebat:

Am un smart 2 de la Vodafone sa mi-am pus cod de pornire cu farme (punctele acelea pe care trebuie sa le unesti ca sa ti se deschida) si verisorul meu de 6 ani a incercat sa il deschida singur ca doar na ce se poate intampla? Si pentru ca o gresit de prea multe ori mi so blocat telefonul si imi spune sa introduc nume de utilizator sau e-mail si parola google la contul pe care mi l-am facut cand am cumparat telefonul ca sa pot sa accesez google play si nu mi le mai amintesc. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Îţi recomand să scoţi bateria şi să o bagi la loc şi dacă nu funcţioneaza, du-te la cel mai apropiat centru Vodafone şi roagă-i să te ajute, nu te costă nimic. Asta-i buna! Ţi-l vor debloca, aşa i s-a întamplat unei prietene, că îi tot încercam punctele alea şi mi-a zis să nu mai fac, că i-a făcut şi sora ei şi l-a blocat. Baftă, Hristos a înviat.

| UsersBoss explică (pentru Madaliinaaa):

Adevarat a inviat! Mersi mult am sa incerc!

2 răspunsuri:
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Daca il ai de la Vodafone dutela ei si o sa ti-l debloceze da credit ca trebuie sa platesti vreo 30-50 lei