| Dridea_Valentin_1997 a întrebat:

Am un telefon Allview all4all,si am o problema cu mesajele care ma dispera,primesc mesajele de mai multe ori si uneori nu primesc mesajele, am resoftat telefonul dar degeaba, exista vreo solutie pentru problema asta? Dau Funda happy

3 răspunsuri:
| Kennedy97 a răspuns:

Telefon exact din asta am si eu. Roaga-te sa nu fie ceva din memoria sa. Du-te cu el la un service GSM. Un nene de acolo sigur iti va spune ce e de facut. Eu pe al meu am probleme cu pozele, nu le stocheaza.

| DAndreiD a răspuns:

Cel mai probabil este o problema cu cartela telefonului si nu cu telefonul in sine. Iti recomand sa mergi la compania furnizoare de telefonie mobile si sa soliciti schimbarea cartelei(ar trebui sa fie gratis). Sugerez salvarea numerelor de telefon in prealabil.
O zi frumoasa!

| Dridea_Valentin_1997 explică (pentru DAndreiD):

Am pus cartela in alt telefon si merge fara probleme.