| Kardolei a întrebat:

Am un telefon la vanzare, si astazi mi-a zis un om sa ii dau imei-ul telefonului. Se poate intampla ceva daca i l-am dat?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Nu se intampla nimic. el il verifica sa vada daca este fake s-au nu

3 răspunsuri:
| Andreea11989 a răspuns:

Nu se intampla nimic, probabil el vrea sa se asigure ca nu este fake sau sa nu fie furat.

| criss8585 a răspuns:

Omul vrea sa verifice cu ajutorul politiei si sa fie 100% sigur ca telefonul nu este furat. Tu la randul tau l-ai luat din magazin? Daca l-ai luat din magazin stai fara grija.