| alexcdc a întrebat:

am un windows pe cd si cand dau pe setup ca nu vreau sa il instalez cu boot cd dupa restart...deci dau pe setup si scrie : setup is not a valid win32 application ce sa fac am dat cd-ul la inca 5 prieteni am fost la ei acasa si le merge si fiecare are windows diferit unu din ei are pe pc acelasi windows ca al meu si ii merge cd-ul? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| blacklife997 a răspuns:

Sau uita-te si pe la bios daca e enable ...nu stiu exact cum se numeste trebuie sa ma uit.e ceva de geno bootble enable nu stiu ma uit si ati zic

6 răspunsuri:
| blacklife997 a răspuns:

Ai cumva o versiunde de windows instalat in pc pe 32 bit?
fiindca dupa cum ai spus tu nu e valid pentru (pc tau, windowsul tau instalat) dar ai incercat sa inchizi calculatorul si sa apesi f5 daca ia laptop sau cum ai tu. ia vezi inchis merge?

| alexcdc explică (pentru blacklife997):

Mda.nu merge nici asa da...am o idee iau un windows 7 de pe net si apoi bag cd-ul meu oare merge?

| petruta a răspuns:

Mmmm conplikata treaba dar iti dau un sfat du-te si dai cd de cap celui care tia la facut pooate a gresit la o part daca ai mai dat si 1000 de lei pe el te-ai *** in elbatting eyelashes

| dedu13 a răspuns:

S-ar putea sa nu ai dvd-romul bun sau e din bioswinking

| alexcdc explică:

Nu merge nici inchis adica scrie Boot From Cd: apoi din nou la fel si atat...
am o idee
iau un windows 7 de pe net si apoi bag cd-ul sa vad daca merge...ce ziceti?

| blacklife997 a răspuns (pentru alexcdc):

Incearca! daca vrei ati dau eu windows bun?

| blacklife997 a răspuns (pentru blacklife997):

Sau uita-te si pe la bios daca e enable ...nu stiu exact cum se numeste trebuie sa ma uit.e ceva de geno bootble enable nu stiu ma uit si ati zic