| Paul_Carculea_2001 a întrebat:

am windos last xp. mi-am downloadat un metin. (Metin2Run) l-am dezarhivat. deci am terminat cu instalarile si etc. am dau clik pe el. s-a deschis. si dintr-o data s-a oprit si imi scrie acolo a fost detectat un Software ilegal. si pur si simplu mi se inchide. ce sa fac?

1 răspuns:
| Bojoga_Irinel_1993 a răspuns:

Salut! Incearca sa-ti dezarhivezi acest metin undeva unde nu ai hack-uri. client-ul a detectat un hack/switchbot de la un alt metin care este in acelasi folder. Parerea mea e sa dezarhivezi metinul intr-un folder si sa-l pui undeva unde nu mai ai foldere cu metine, bafta la joc.