| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

Salut, am WiNdOWs 7, si joc Counter-Strike, cu BaDBoYv4.2 dau load hack, intru in cs, si imi apare o eroare:

Run tine Error!

Program:C:\Program Files\Counter-Strike/hl. exe

abnormal program termination.

Simi arata sa-i dau ok.

ii dau ok, si imi iese. Ce sa fac pentru a putea juca cu BaDBoYv4.2.

Am reinstalat cs, nu merge, am scos alt cs nu merge.

Mersi de raspunsuri dau fundita:X
Si va rog sa nu mai raspundeti gen:
Lasate de coduri, lasate de cs, nu stiti rapunsul nu raspundetiwinking

16 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta si "run as administrator". de obicei in windows Vista si 7 cere acest lucruhappy

| Cumătru de la Galați a răspuns:

E din cauză că ai "WiNdOWs 7", încearcă să-ți instalezi "Windows 7"

| denis223 a răspuns (pentru Cumătru de la Galați):

E acelasi windows nu conteaza ce ai si tu

| .::CyBeR::. a răspuns:

CS nu este compatibil, mi s-a intamplat asta, numai ca eu jucam cu CS Energy si fara coduri.

| Jonnyk a răspuns:

Am si eu win 7 man.sh stiu cum e. nu merg codurile, si arma s-ar putea sa stea numai in mana stanga nu?winkingdar cauta si tu pe net coduri cs for windows 7 sh gasesti coduri calumeawinking bafta sh enerveaza i p toti la cswinking pune aici si o funda pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai codu ala este vechii si da eroare nu sunt pe toate siteurile badboy v4. 2 original iti trebuie originalu sati mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti but si joci cu cod ratatilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele coduri sunt facute pentru alte scopuri decat acela de a trisa.Mai sunt folosite ca momeala ca sa iti incarci calculatorul cu virusi ascunsi.cine pune botul...si e desctul de lacom inhata momela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah nemesis eu dau load hack si imi iese din cs deci nici eu nu stiu ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tempizdamatii

| cata2387 a răspuns:

Iti dau eu un cod sa mearga pe windows 7

Pret 4 euro id meu cata_cata_87

| tiberiu_7743 a răspuns:

Poate nu este bun codul si in coduri sunt o gramada de virusi am patit si eu ai grija!

| boss4you a răspuns:

Intra la optiuni la video si dai unde scrie opengl sau softoare dai drd direct 3 de si incerci alta optiune n-am

| padro a răspuns:

Salut stii ce sa faci? Pentru a te juca cu bad boy scoate un cs care sa fie compatibil cu codurile de obicei cele mai compatibile sunt versiunile ruse mai apoi instaleaza bad boy in folderul cs

| sergio_2874 a răspuns:

Si eu am windows 7 si nu imi merg codurile, cu exceptia unuia "CD hack v5'' Cauta-l pe Google si il gasesti.