| George12356456 a întrebat:

Are cineva sau a avut Guess Ace 3 (smartwatch)? As dori sa știu mai multe despre el. Se poate vorbi la el? Cât tine bateria? Etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Detaliile acestea cel mai concret le gasesti pe site ul de unde il poti comanda. Nu cred ca cineva stie cu exactitate aceste informatii (dintre utilizatorii platformei) deoarece este un ceas de marca premium si nu multi dintre noi ne permitem. Unii isi dau cu parerea ca sa faca puncte. Recomandarea mea e sa cauti modelul pe internet si sa gasesti un site care comercializeaza acest produs. Isi ofera in descriere aceste informatii. Cheers?

| wexceptional a răspuns:

Eu nu am dar are un prieten si il tine bateria o zi maxim doua iar de vorbit la el poate, primeste si mesaje. arata bine dar e cam scump mai bine mai pui niste cascaval si iti iei Apple watch care e avion pe langa Guess

| George12356456 explică (pentru wexceptional):

Deci are difuzor ceasul, nu? L-am găsit la 500 lei, ce părere ai? Merita?

| George12356456 explică (pentru wexceptional):

Și încă ceva, are allways on display? Mi-ai fi de mare ajutor, deoarece nu găsesc chestiile astea pe net. Mersi mult