| WreckTangle a întrebat:

As avea nevoie de un scurt (~10 sec) Intro si un outro (daca asa s-o numi) pentru video-uri si as avea nevoie de o recomandare pentru o solutie free de realizare a unei animatiii video a unui logo. Sau poate este cineva pe aici care are ceva experienta cu proiecte de corporate identity / animatii Adobe After Effects. Multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai nevoie de programe profesioniste, care nu sunt free tongue

| WreckTangle explică (pentru TheSuspect):

Mersi! L-am incercat deja ieri insa este contra cost (20 USD pentru 720p sau 30 USD pentru 1080p) si ofera putine preset-uri