| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu care din următoarele doua laptopuri este mai bun. Laptop Lenovo IdeaPad 300-15IBR, 15,6 HD, LED, Intel celeron N3060, RAM 4GB, HDD 500GB, DVD+/-RW, card reader 4-in-1, boxe stereo, Webcam + mic, bluetooth. Si următorul laptop Asus A540SA-XX029D, 15,6 HD, LED, Intel celeron N3050, RAM 4GB, HDD 500GB, DVD+/-RW, card reader 4-in-1, boxe stereo, Webcam +mic, bluetooth.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ambele sunt cam la fel, dar eu as alege asusul pentru design si sistemul de racire.Pentru jocuri ambele sunt PRAF!

| K0sti a răspuns:

Ca fiabilitate, niciunul, niste porcarii!

| CosminFlo a răspuns:

Ambele laptop-uri sunt cam la egalitate, dar Lenovo-ul este cu 1% mai bun decat cel de la Asus, din cauza procesorului big grin