| Adrian21220 a întrebat:

Salut, as dori sa cumpar un mouse gaming dar nu stiu la ce folosesc acele multe butoane in plus, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Anamaria0022 a răspuns:

Acele butoane in plus sunt pentru a schimba armele sau pentru a da back/forward la pagini in browser sau le poti configura sa le folosesti la ce vrei, insa nu toate mouse-urile pot fi configurate. Daca vrei sa schimbi functia butoanelor iti recomand acest mouse http://bit.ly/1SX0Cii

| Adrian21220 explică (pentru Anamaria0022):

Si cum as putea sa schimb functia butoanelor?

| Anamaria0022 a răspuns (pentru Adrian21220):

Primesti un CD pentru instalare si din program schimbi tot ce vrei

| Adrian21220 explică (pentru Anamaria0022):

Uite funda, dar pentru cs go sau jocuri de genu se simte ceva diferenta?

| Anamaria0022 a răspuns (pentru Adrian21220):

Da, avand in vedere ca poti schimba 4 "nivele" de DPI si poti folosi acele butoane din lateral pentru a schimba armele mai usor. Daca vrei sa pui tinta mai usor pui DPI mai putini, daca vrei sa se miste mai repede pui mai multi DPI. Si ai si culoare specifica pentru DPI ca sa stii cat ai in momentul respectiv.