| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un Ebook Reader ieftin, pana in 300 de lei insa nu sunt sigur. Am de citit foarte multe carti care trebuie cumparate si sunt foarte scumpe - doar o carte ma costa 80 lei (am de cumparat vreo 6-7 pana la sfarsitul anului). Partea buna este ca eu le am in varianta pdf pe laptop, dar nu pot sta tot timpul in pozitia asta sa citesc 10 000 de pagini. Daca vreau sa le xeroxez, ma costa vreo 40 lei cartea in loc de 80 cat e noua.
Merita sa iau un Ebook Reader nu foarte scump? gen http://domo.ro/......o_PER3574B

Răspuns Câştigător
| Svlog a răspuns:

Daca iti place asa de mult sa citesti sa stii ca merita deoarece are si un pret convenabil si mai este si portabil. Funda?