| Best_Dragos_1985 a întrebat:

As dori sa stiu daca e mai bine sa iau amd kaveri a10 7850k sau athlon 2 860 si placa video buna... ajutor repede.
Dau funda.

2 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Frate...nici una nici alta, ce vrei sa joci? la banii aia iei ceva mult mai bun la mana a doua. Piesele astea sunt antice, nu are rost investitia.
https://www.emag.ro/......DGY10RBBM/ Ia uite, procesorul asta e cu 40 de lei mai ieftin decat kaveri.

| arcipade a răspuns:

Placile sunt in principiu la fel dar cea de la amd pare sa fie mai buna cand vine vorba de stress sau temperaturi, ambele sunt pentru socket FM2+