| HardCore7750 a întrebat:

Salut, as dori un program/tutorial cum sa Root-ez un telefon Samsung, mai exact Galaxy xCover 3 g388f
Multumesc!

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Salut, urmateste tutorialul urmator : https://www.youtube.com/watch?v=-zli8ai7pn8

| HardCore7750 explică (pentru MihaiGe):

Multumesc, dar un CyanogenMod 13 pentru acel telefon nu gasesc? eu nu il vad nicarieri, poate sunt eu orb, nu stiu.

| HardCore7750 explică (pentru MihaiGe):

Nu functioneaza, no strategy, e Samsung, nu se rooteaza asa usor happy

| LaurPreda a răspuns:

Instaleaza-ti daca vrei Kingroot de pe telefon si poti sa-l rootezi.Succes.

| LaurPreda a răspuns:

Instaleaza-ti Kingroot de pe telefon si poti sa il rootezi.Succes.