| BogdyBogdan a întrebat:

As vrea sa achizitionez un telefon si nu stiu pe care sa il aleg Iphone 4 sau Galaxy S 2.care e mai convenabil la pret si care se merita mai mult? FundA

Răspuns Câştigător
| spank17 a răspuns:

Galaxy s2 e mai bun ca iphone 4, si la pret e cam la aceeasi bani. Acuma depinde ce preferi, iOS sau android, este alegerea ta. Eu spre exemplu nu mi-as da iphone-ul pe un s2 ^^.

1 răspuns:
| sigmanet a răspuns:

Galaxy S2 clar. Desigur iPhone4 este perfect aproape, are multe avantaje, DAR pe Samsung ai miile de aplicatii de pe Android, ai display-ul care din cate am auzit este mai bun, este mai ieftin, ai ecranul mai mare si Samsung stiu ca e mai subtirel.